Jak můžeme vzájemně spolupracovat?

  Pokud Vás naše aktivity inspirují a rádi byste se jakkoliv chtěli připojit, neváhejte mě kontaktovat emailem nebo telefonicky. Možností je mnoho a některé nás ani nenapadli nebo o nich samy nevíme.

Některé způsoby spolupráce jsou:

zajištění výdejního místa - Třeba navštěvujete mateřské centrum nebo chodíte s kamarádkami na jógu. Kdekoliv se najde malá skupinka lidí, která by měla zájem o naše služby, můžeme to společně zorganizovat.

obchodní zastoupení - Pokud byste si chtěli sami zařídit farmářskou pojízdnou prodejnu, určitě Vám rádi sdělíme veškeré potřebné know-how a můžete ve Vašem městě fungovat stejně, jako já například v Brně. Můžete jako OSVČ mít své nezávislé podnikání v oboru, který Vás baví a stýkat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy jako vy.

farmáři a malovýrobci - Nabídněte Vaše produkty a výpěstky. Pokud budou vyhovovat našim požadavkům, určitě se domluvíme. Jsme tu právě pro podporu takových lidí, jako jste vy.

přednášky a besedy - Pokud máte zájem o přednášku nebo besedu na téma regionální potraviny, české suroviny, farmaření, zdravá výživa atd. rád za Vámi přijedu a poskytnu všechny své znalosti a zkušenosti, které mám.